укр
Про нас
Інтернет-сервіс OF.ua спеціалізується на наданні послуг із реєстрації імен для сайтів у приватних доменах OF.ua, OT.ua, PRI.ua, ViD.ua, WS.ua.

На сучасному ринку товарів та послуг наявність свого сайту як для компанії, так і для приватної особи — це не розкіш, а необхідність. Так само, як і можливість спілкування з клієнтом електронною поштою.

За допомогою сервісу OF.ua ви одразу отримуєте рішення цих двох завдань:

ексклюзивне
ім'я сайту
+
стильне
ім'я пошти

Зареєструйте красиве ім'я для сайту й отримайте відповідне ім'я пошти: наприклад, для business.of.ua ім'я пошти — business@of.ua.

Також наш сервіс надає можливість реєстрації кириличних імен (наприклад, бізнес.of.ua).

Яке ім'я краще вибрати

Кожне ім'я є тематичним загальноукраїнським приватним доменом другого рівня й має сертифікат зареєстрованої торгової марки.

Ім'я OF.ua

OF.ua — це домен для сайтів комерційних компаній, приватних осіб та організацій, які розташовуються на території України. Наприклад, ім'я company.of.ua добре підійде як для українських компаній, які працюють на іноземних ринках, так і для представництв іноземних компаній на території України. Також ім'я OF.ua можуть використовувати люди, які проживають на території України й часто спілкуються з друзями і знайомими з інших країн.

OF — англійський прийменник, перекладається як «з», «для», «від», «про». Вказує на: належність, володіння чим-небудь, авторство, належність до якої-небудь організації або участь у роботі якого-небудь органу, родинні, дружні, ділові та ін. зв'язки; складову частину чого-небудь, співвідношення частини й цілого; виділення особи або предмета з групи осіб чи предметів; сферу поширення; походження або джерело; на об'єкт дій, суб'єкт дій; на ціль.

Ім'я OT.ua

OT.ua — домен, який найкраще підходить для комерційних компаній, приватних осіб та організацій, що розташовуються на території України. Наприклад, ім'я, розміщене в цьому домені, company.ot.ua означатиме, що це сайт української компанії «Соmpany» або сайт українського представництва «Соmpany». А ім'я shevchenko.ot.ua підійде для людини з прізвищем Шевченко, яка проживає в Україні.

ОТ — транслітерація російського прийменника «от», який вживається з родовим відмінком і має значення «з, із, з причини»; вказує на джерело, початок і напрям чого-небудь, вказує на ціле, якому належить частина, вказує на безпосередній зв'язок із чим-небудь. (Словник Даля).

Ім'я PRi.ua

PRi.ua — це домен для сайтів приватних осіб, приватних компаній, що розташовуються на території Украіни. Наприклад, ім'я shevchenko.pri.ua означатиме, що це адреса особистого веб-сайту молодої людини з прізвищем Шевченко, яка проживає на території України.

PRi — розшифровується як PRIVATE, переклад з англ. «приватний, особистий».

Ім'я ViD.ua

ViD.ua — домен для сайтів комерційних компаній, приватних осіб та організацій, що розташовуються на території України. Наприклад, ім'я, розміщене в цьому домені, буде мати вигляд cоmpany.vid.ua і означатиме, що це сайт української компанії «Соmpany». А ім'я shevchenko.vid.ua, розміщене в цьому домені, ідеально підійде для українського громадянина з прізвищем Шевченко.

ViD — транслітерація українського прийменника «вiд». ВІД — прийменник, уживається з родовим відмінком на означення місця або предмета, що є вихідним пунктом руху, переміщення кого-, чого-небудь. Уживається на означення особи, предмета, явища і т. ін., які є джерелом чого-небудь. Уживається для вказівки на походження кого- або чого-небудь. Уживається на означення предмета за його складовою частиною. Уживається при назві організації, установи, особи і т. ін., представником яких є хто-небудь. (Український тлумачний словник.)

Ім'я WS.ua

WS.ua — це домен для сайтів комерційних компаній, приватних осіб та організацій, які розташовуються на території України. Наприклад, ім'я company.ws.ua означатиме, що це адреса веб-сайту компанії «Соmpany», яка розташовується на території України.

WS — розшифровується як Web Site, переклад з англ. «веб-сайт».

Наше завдання — надати клієнтам ефективні інструменти для діяльності в інтернеті й допомогти вивести бізнес на новий рівень.

Виберіть найбільш підходяще ім'я й користуйтесь контактною інформацією, яка легко запам'ятовується.

Перевірте, чи вільне потрібне вам ім'я Ім'я може складатися з латинських або кириличних символів, чисел та знака "-", у діапазоні від 1 до 64 символів.
Для того, щоб дізнатися, чи вільне вибране вами ім'я, введіть його в рядок пошуку і натисність кнопку «Перевірити».
of.ua
ot.ua
pri.ua
vid.ua
ws.ua

Увага! Для поширення сайту в соціальних мережах (Facebook та Instagram) реєструйте домен у доменній зоні ot.ua

Доменнe ім'я і ім'я пошти всього за 599 акція у рік!
І сайт-візитка в подарунок

Вгору